21 Mart 2009 Cumartesi

Masal Tadinda MIni MIni Duo'larAslında Grand Duo koleksiyonunu çok çok şevkle beklediğimi söyleyemem, tam bir allık delisi olduğum için allığa doyma noktasına gelmiştim çoktan... Laf aramızda bu duo lar bardağı taşıran son damla oldu :) Fakat hem Ebvata ve Marjo'nun yorumları hem de doyumsuzluk yine cezbetti bünyeyi :) Hayırr, asla, bu sefer kendimi tutmalıyım, hepsini almamalıyım derken ince eledik sık dokuduk, 7 allıktan 2 taneyi mağazada bırakabildik neyse ki :) Ahh ne kadar seçici bir bayansınız Caramel Hanım!

Gelelim allıklarımıza... Efendim bir varmış bir yokmuş... Hot Planet ve Light Over Dark mağazada küsmüş bir şekilde arkamızdan ağlarken, Moon River, Grand Duo, İntenso, Love Rock ve Earth to Earth kazanan talihliler olarak mutlu mutlu yeni yuvalarının yolunu tutmuşlar...

Gökten 3 elma düşmüş; biri kredi kartlarının sınırını zorlayan Caramelin kafasına kafasınaaa, biri anlayışlı ve sevgi dolu kocasına, biri de Caramel hanımın bu masal tadında saçma yazısını okuyan siz bloggerlarıma :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder