3 Mart 2010 Çarşamba

Yankee Candle Mumlar


Bu ürünleri size mutlaka göstermem gerekiyordu! Sevgili kokoş annem bana,benden de size =)

Bizim evde sigara içiliyor... Kokuyu bastirmak için tütsü yakamiyorum çünkü sevgili kocam tütsü kokularindan nefret ediyor. Oda kokularinin da sağliğa fazla zarari var deniyor, bilemiyorum.. Ben de bu yolu buldum!

Bu güzellikler çeşit çeşit kokulara sahip mumlar, fakat bildiğimiz mumlardan zannetmeyin! Bunlar kirilabilen ve eritilen mumlardan.. Body Shop kandil yağlarina benziyorlar fakat yapilari farkli sadece.. Bu mumlarin yapisi sanki kumlu gibi, parçaciklar var..


Ben bu mumlar için ucuza bulduğum 2 tane kandilden aldim, artik adi herneyse... Biri çiçek formunda, diğeri de aşağida göreceğiniz çiçekli bocekli bahar temali olan. Size tavsiyem, özellikle bu eritilen mumlar için bu şekilde kandillerden almaniz, bu sayede havuzda eriyen mum hiçbir yere zarar vermiyor ve buharlaşiyor..

 Öncelikle kandilin altina küçük mumlardan yakip yerleştiriyoruz, o an canimiz hangi kokuyu duymak istediyse de bir parça kirip havuza atiyoruz..

İsiyi duyan mum hemen erimeye başliyor zaten.. Gördüğünüz gibi yukaridaki parça bu kadar eridi.. Yani küçük bir parça bize hayli hayli yetiyor!

 İşte bu da 2. kandilim.. Bu daha şik bir model, salonda misafirlerin yaninda fln kullanabilirsiniz..


Fikir yine ayni. Altinda mum bölmesi var, üstü havuz şeklinde..

Ben Yankee Candle ürünlerini sadece Tepe Home'da gördüm, başka nerelerde var bilmiyorum.. Bu 2 kandil ve diğer kandil çeşitlerini orada bulabilirsiniz. Ve tabii ki de gördüğünüz anda delirip tüm reyonu almak isteyeceğiniz sayisiz mum çeşidini de =) Ben eleye eleye bu kadar aldim=) Ve aklim daha bir sürü çeşidinde kaldi, elimdekiler bittikçe almaya devam edeceğim.. Bu yaziyi yazarken de evim mis gibi Red Cherry kokuyor =)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder